O nás

Komancheros rodeo team vznikl roku 2000 sloučením členů Komancheros Rodeo Teamu, bývalých členů Cowboys Spining Texas a dalších příznivců a nadšenců westernového dění, kaskadérů a jezdců rodea. Od svého založení se team rozrostl o několik členů, někteří nás naopak opustily. Rozšířil se náš repertoár a místa působení, a také došlo na několik společných akcí se spřátelenými kaskadéry a jejich skupinami.

Jsme rodina, přátelé a parta nadšenců uchvácená rodeem, divokým západem a westernovým děním. Věnujeme se westernovému dění v Čechách. Předvádíme trikové lasování, Poi show, hořící lasa a show s biči. Také vystupujeme jako akční divadlo v přestřelkách, rvačkách a scénkách z dob starého západu. V neposlední řadě pořádáme rodea jako spolupořadatelé, partneři, rozhodčí či technická parta zvaná Bulls team. V minulosti někteří členové teamu získali tituly v rodeových soutěžích, trikovém lasování nebo jiných dovednostech.
V posledních letech se věnujeme převážně rodeím jako rozhodčí a bulls team. Jsme dlouholetým hlavním partnerem Lindavského rodea na ranči Tequila ranch.

Pro rok 2017 jsme si vybraly nelehký úkol, a to uspořádání Novoborského rodea. Chceme tak probudit historii a opět obnovit tradici rodeí na ranči Bonanza, která sahá o 25let zpátky, a bohužel se posledních 20 let nachází v nečinnosti. Naší snahou je tak široké veřejnosti připomenout dávné časy, ukázat cowboyské dovednosti, předvést krásu koní, a hlavně zajistit dobrou zábavu.